Zielone czy niebieskie?

Kaja Staszewska · 14-02-2015

Piątek 13-go.

Zastanawialiście się czemu ten dzień budzi tyle grozy? Z tego co jest napisane na mądrych stronach, dawno dawno temu, ktoś kogoś wykiwał, ktoś umarł za winy tamtego, tamten innego przeklął, ten, a bardziej ci, też umarli, a że to się stało właśnie w piątek 13-ego, tak oto od historii do realu, mamy dzień w którym wieje grozą.
 

Bać się czy nie bać? Wiecie ile ludzi na świecie zadaje sobie to pytanie codziennie? Podejmujemy decyzję, co za tym idzie ponosimy ryzyko, a co zabawne, nigdy nie będziemy wiedzieć przed wyborem czy jest on słuszny.

W moje ręce w tym dniu wpadło wiele artykułów odnośnie 'kochanek samo zło'. Myślę, że większość pisana przez te na których drodze kochanka się pojawiła. Tak czytając myślałam o tym jak złe, nieczyste, niegodne, wyklęte są te kobiety kochające tych zajętych. Sądzę, że gdybyśmy żyli w czasach średniowiecznych, nie miałabym o kim pisać, bo wszystkie 'one' były by już ukamienowane.
I słusznie, bo przecież, rujnują życie tej właściwej, idealnej, oddanej, tej , której przyrzekano na dobre i złe ...

Bo przecież na siłę wyszukują tych biednych Boga ducha winnych ślubnych, porywają i trzymają jako zakładników. Ten zaś ślubny oczywiście by ratować swoje życie przyrzeka, że nigdy z tej klatki nie zwieje, odda tylko do tamtej klucze. A, że słabe z nich terrorystki, puszczają takiego ptaszka by frunął spełnić obietnicę, ten zaś po drodze maskując rany jakie odniósł podczas tortur, ze spokojem czeka na drugie porwanie, a gdy terrorystka zaczyna domagać się spełnienia swoich żądań, zostaje unicestwiona.

Tak więc, powinniśmy się bać czy nie bać podejmować decyzje? Na pewno warto mieć albo mocny tyłek, albo dobry na niego ochraniacz.

Komentarze Facebook

Zobacz też

„No dalej, resztko miłości, przetrwaj chociaż rok Posypać solą nigdy się nie...
Ostatnio zainspirowały mnie cyfry do naniesienia jako wzory na paznokcie....
, Witamy Cię w społeczności inspirujących kobiet:)
No i ruszyłyśmy:) Jeszcze w 2014;) Przedstawiamy wam serwis, który został...

Komentarze

Brak dostępnych komentarzy.

Linki

  • tutaj
  • mogą być
  • linki do innych
  • stron

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas!
Formularz kontaktowy