Brak dodanego bloga
05/08/2014 - 16:17
Bardzo mi się podoba kiedy krótkie paznokcie są pomalowane na ciemne kolory. Tutaj dodałam do ciemnego granatowego koloru kontrastowe żółte plamy. Możecie je łatwo zaaplikować pędzelkiem z lakieru:) Bawcie się i twórzcie nowe połączenia kolorów!

05/01/2014 - 15:06
Ostatnio zainspirowały mnie cyfry do naniesienia jako wzory na paznokcie. Bardzo lubię tego typu proste graficzne elementy. Oprócz cyfr mogą to być także literki, słowa, ba, możemy napisać na paznokciach nawet komunikaty lub swoje złote myśli;)

04/24/2014 - 14:54
Koronki są świetne, można nimi ozdobić jeden lub nawet wszystkie paznokcie, efekt zawsze będzie ładny:) Spróbujcie do rysowania wzoru wykorzystać wodoodporny czarny pisak, bardzo łatwo się nim rysuje.

04/17/2014 - 14:32
Czasem padają pytania, czy bordowy kolor jest odpowiedni dla nastolatek i młodych kobiet? Ależ oczywiście! Nie ma takiego koloru, który jest odpowiedni tylko do jednego określonego wieku;) Pamiętajcie tylko, żeby przed malowaniem kolorowym lakierem, szczególnie tym ciemnym zabezpieczyć płytkę...

04/10/2014 - 17:11
Lubicie panterkę na paznokciach? Warto zaszaleć i nadać czas od czasu paznokciom drapieżny look! Wzór w panterkę nie należy do trudnych, możecie łatwo pomalować paznokcie tym wzorem przy pomocy pędzelka i farbek akrylowych lub specjalnymi pisakami do zdobień.

04/03/2014 - 16:50
Proponuję rozejrzeć się za lakierami w kolorze białym. Przyda wam się w obecnym wiosenno-letnim sezonie! Biały kolor jest nowoczesny i przy pomocy drobnych dodatków, możemy nadać paznokciom odpowiedni do nastroju wygląd:) Możemy ozdabiać białe paznokcie kolorowymi kamykami, rysować paski, kształty...

03/27/2014 - 11:50
Eksperymentowałyście już z naklejkami do paznokci? Spróbujcie koniecznie! Mi osobiście bardzo się podobają geometryczne kształty, które można dociąć i przykleić na już pomalowane paznokcie. Możemy je zabezpieczyć dodatkową warstwą bezbarwnego lakieru.

Strony

Komentarze

Brak dostępnych komentarzy.

Linki

  • tutaj
  • mogą być
  • linki do innych
  • stron

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas!
Formularz kontaktowy